• Deri Mont Onarımı
  • Deri Çanta Onarımı
  • Deri Ceket Onarımı

Deri ceket tamiri esnasında yapılacak işlemler deri ceket üzerinde meydana gelen hasarlara göre değişiklik göstermektedir. Gerek kullanımdan kaynaklı, gerek ise geçen zamanın vermiş olduğu hasarlar vakit kaybetmeden giderilmeli ve onarılmalıdır. Örneğin deri üzerindeki katlama izleri bile deriye zarar verebilir ve mutlaka buna önlem alınmalıdır.

Deri ceket tamiri mutlak bir tecrübe ve ustalık ister. Diğer deri ürünlerinde olduğu gibi deri ceket tamiri esnasında da yanlış bir dikiş bile kabul edilemez. Deri yapısı itibari ile hatayı kaldıramaz. Örneğin yanlış yapılan bir dikişin telafisi çok zordur çünkü deri üzerinde iğne izi kalmaktadır ve kalan bu iz bariz bir şekilde belli olur ve derinin yüzeyine zarar verir. Bu sebeple deri ceket tamiri yaptırılırken bu işin ustası olan ve garanti verebilen kişi ve işletmeler seçilmelidir.

Parça Değişimi

Deri ceketiniz de  yıpranmış ve değiştirilmesi gereken parçaların değişimi, renk uyumu ve orijinallik gözetilerek profesyonel şekilde yapılmaktadır. Aynı renk ip kullanımı, aynı renk deri kullanımı ve itinalı çalışma parça değişimleri esnasında değişmez kuralımızdır.

Beden Daraltma

Beden daraltma işlemleri vücut ölçüleriniz esas alınarak, hata payı bırakmadan ve deri ceketiniz vücudunuza tam uyacak şekilde yapılır. Bel kısmı daraltma, göğüs kısmı daraltma ve omuz kısmı daraltma işlemlerini gönül rahatlığıyla yaptırabilirsiniz.

Beden Küçültme

Deri ceketinizin sahip olduğu ebattan daha küçük ebatlara profesyonelce uyarlanır. Deri ceketinizin yapısı bozulmadan ve istediğiniz ölçülere göre uygun olarak beden küçültme işlemini yaptırmak istiyorsanız, doğru yerdesiniz.

Kol Boyu Ayarı

Kol boyunuza göre uzun olan deri ceketinizin kolları gerek manşet bölgesinden pay alınarak veya isteğinize göre omuz bölgesinden pay alınarak istediğiniz ölçüye kavuşur. Ayrıca deri ceketinizin kolunuza göre geniş olan kol bölgeleri, hareket kabiliyetinizi kısıtlamayacak şekilde size uygun hale getirilir.

Yaka Tamiri ve Değişimi

Yıpranmış, soyulmuş veya eskimiş ve görüntü olarak kötü bir durumda olan deri ceketlerinizin yakası orijinal ve birebir aynı şekilde yapılmaktadır. Ayrıca deri ceketinizin yaka modelini de değiştirmek isterseniz bu konuda da bizden teklif alabilirsiniz.

İlave Parça Yapımı

Deri ceketinize ilave olarak ekletmek istediğiniz herhangi parça için de bizimle iletişime geçmenizi tavsiye ederiz.

Fermuar Değişimi ve Tamiri

Deri ceketinizin bozulmuş olan fermuarlarının tamiri ve değişimi son derece başarılı şekilde yapılır. Ayrıca deri ceketinizde bulunan diğer fermuarların onarımı ve tadilatı için de bizlerle iletişime geçebilirsiniz. Deri ceketinizin rengine ve modeline uygun son derece kaliteli fermuarlar ile deri ceketiniz uzun yıllar kullanabilirsiniz.

Düğme ve İlik Değişimi

Yeni ilik açımı, ilik bölgesindeki zedelenmelerin onarımı, renge ve modele uygun düğme değişimi için bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Astar Değişimi ve Tamiri

Deri ceketinizin astarında meydana gelen yırtıkların tamiri ve onarımı, eskimiş astarların değişimini de yaptırmak istiyorsanız gerekli işlemlerin itinayla ve son derece başarılı şekilde yapılacağına emin olabilirsiniz.

Yırtık Tamiri

Deri ceket üzerinde bulunan ufak çaplı yırtıkları da parça değişimine gerek kalmadan tamir ettirebilirsiniz.

Deri Ceket Tamiri

Avcılar Deri
Deri mont ve ceketlerinizin astar değişimi, renk değişimi, hertürlü bakım ve tadilatını yapıyoruz.

Kişiye özel ceket, mont, trenç, pardesü siparişi beden ölçüleri alınarak hazırlanır.

İletişim Bilgilerimiz
info@avcilarderi.com
Merkez Mh. Marmara Cd. Erenler 1 İş Merkezi No:22 D:28 Avcılar - İSTANBUL
Copyright © 2022 www.avcilarderi.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Web Tasarım’a aittir.Yukarı Kaydır