• Deri Mont Onarımı
  • Deri Çanta Onarımı
  • Deri Ceket Onarımı

Deri ceket boyama ve deri ceketiniz için gerekli olan bütün boyama işlerinde 15 yıllık sektör tecrübemiz ile hizmetinizdeyiz.

Deri ceket boyama işleminin en önemli görevi şık bir görünüm elde etme amacından ziyade deri ceketiniz korumaktır. Bütün giyim eşyaları gibi deri ceketlerde zamanla yıpranıp, formunu kaybeder. Derinin cildi aşınabilir, çeşitli kırışıklıklar oluşabilir veya katlama izleri meydana gelebilir.

Ve tüm bu olumsuzluklar deri ceketinizin ömrünü azaltır. Ancak bunun önüne geçmek tamamen sizin elinizdedir. Ayrıca farklı farklı deri ceket boyama işlemleri (renk değiştirme, karartma, çizgileme, gölgeleme vb.) ile deri ceketiniz daha değişik görünümlere de kavuşturabilmeniz mümkündür.

Deri ceket boyama işi çok fazla dikkat ve itina ister. Yanlış yapılan bir işlem derinin formunu kaybetmesine, deri üzerinde tabaka oluşmasına, deri ceketin boyasının akmasına ve kötü bir görünüme sahip olmasına sebebiyet verebilir.

Deri ceket boyama işlerinizi mutlaka bu konuda tecrübe sahibi kişi ve işletmelere yaptırmalısınız. Aygun deri olarak hem sektörel tecrübemizle hem de itinalı ve kaliteli çalışmalarımız ile deri ceket boyama konusunda da her zaman hizmetinizdeyiz.

Deri ceket boyama ile alakalı hizmet verdiğimiz belli başlı konuları aşağıda inceleyebilirsiniz.

Boyama

Uzun süreli kullanımdan dolayı yıpranan ve boyanması gereken deri ceketiniz boyama, fırınlama ve cilalama aşamalarından geçerek yepyeni bir görünüme kavuşacaktır. Deri ceket boyama işlemi deri yüzeyinde zamanla oluşan çatlakları da önleyecektir.

Renk değişimi

Deri ceketinizin renk değişim işlemlerini gönül rahatlığıyla bize yaptırabilirsiniz. Son derece profesyonel yapılan renk değişimi sayesinde bambaşka bir deri cekete sahip olacaksınız. Ancak özellikle belirtmemiz gerekir ki renk değişimi işlemleri çok tavsiye ettiğimiz bir çalışma değildir. Dönüşü olmayan boyama hatalarından kaynaklanan deformasyonlarda çok daha faydalı olmaktadır.

Karartma

Açık renk deri ceketinizin istediğiniz bölgesi, parçası veya tamamı daha koyu tonda renkler kullanarak karartma işlemine tabi tutulur. Uygun bölge ve parçalarda yapılan karartma işlemi deri celketinizi yeni bir hava katacaktır. Alttaki resimde omuz bölgesine yapılmış karartma uygulamasının örneğini görebilirsiniz.

Çizgileme

Genellikle açık renk deri ceketlerde uygulanan çizgileme türü deri ceket boyama işlemi deri ceketinize çok başka bir hava katacaktır. Dikiş bölgelerine yapılan ince boyama ile ceketiniz yepyeni bir görünüme kavuşabilir.

Gölgeleme

Deri ceketinizde yapılacak olan gölgeleme işlemi, karartma ve çizgileme işlemleri ile hemen hemen benzerlik göstermektedir ancak deri ceketinizin tamamı üzerinde uygulanmaktadır.

Deri Ceket Boyama

Avcılar Deri
Deri mont ve ceketlerinizin astar değişimi, renk değişimi, hertürlü bakım ve tadilatını yapıyoruz.

Kişiye özel ceket, mont, trenç, pardesü siparişi beden ölçüleri alınarak hazırlanır.

İletişim Bilgilerimiz
info@avcilarderi.com
Merkez Mh. Marmara Cd. Erenler 1 İş Merkezi No:22 D:28 Avcılar - İSTANBUL
Copyright © 2022 www.avcilarderi.com Tüm hakları saklıdır. Yazılım hakları NF Web Tasarım’a aittir.Yukarı Kaydır